Stanislav Bourek

IČ: 05691346
mobil: 606 190 690
email: sbinteriery@gmail.com

SB_Logo

,,Inspirace je všude kolem nás, jen je potřeba se na běžné věci dívat jiným způsobem.”

Navrhování interiérů pro mě znamená správně uchopit požadavky klienta a dát jim nejvhodnější tvar a místo v řešeném prostoru. Snažím se ke každému návrhu přistupovat originálně. Ať už jde o kompletní interiér nebo pouze nábytek.

Moje cesta vedla od technického pera, přes tužku a skončila u tvorby vizualizací. Praxi jsem začal kreslením projektové dokumentace. Tehdy jsem si uvědomil, že se chci vydat spíše uměleckým směrem a začal se zajímat o architekturu. Zájem pokračoval, dokud jsem nedostal možnost nahlédnout do chodu interiérového studia. Tato zkušenost mě natolik přesvědčila, že jsem zde později pracoval a zároveň absolvoval roční kurz Interiérový designér na DesignŠkole. Následně jsem se rozhodl pro vlastní praxi.

Patrik Andrýsek

mobil: 732 192 279
email: painteriery@gmail.com

logo

Každý interiér či nábytek je pro mě vždy velká výzva a posun vpřed. Vždy se snažím klienta co nejlépe pochopit. Jeho potřeby a celý jeho životní styl. Do každého navrhovaného prostoru vkládám klientovi jeho představy o bydlení, které přetvořím v jeho vysněný domov. Vytvářím celistvý, vyvážený a přitom originální interiér, a to správnou kombinací nábytku, barev a doplňků.

K návrhu interiérů jsem se dostal od výroby nábytku a přes grafické zpracování vizualizací. Po jisté době jsem se dostal ke kreslení vizualizací interiérů. To mě nadchlo natolik, že jsem začal zpracovávat vlastní návrhy, které vycházely ze zkušeností výroby nábytku na zakázku. Naprosto ohromen, jsem se rozhodl, že o oboru interiérový design chci vědět více. Začal jsem studovat knihy a různé časopisy o bydlení. Další hledání informací mě dovedlo k ročnímu rekvalifikačnímu kurzu Interiérový designér na DesignŠkole v Praze, který nádherně zapadal do mých zkušeností se stolařstvím.

Setkali jsme se na ročním kurzu Interiérový designér na DesignŠkole, kde jsme zjistili, že máme podobnou představu o navrhování a vedení práce.

Propojili jsme zkušenosti ze stavebnictví, designu a stolařství. Začali spolupracovat a organizovat společné nápady pod  add.. design.